Apie mus

Veikla

„Capital City Group“ – tai nekilnojamojo turto (NT) vystymo bendrovė, dirbanti Lietuvos ir Baltarusijos rinkose. Mūsų veiklos pagrindas – investuojant nuosavas lėšas ir pritraukiant privačius investuotojus, įgyvendinti įvairaus pobūdžio komercinės ir kitos paskirties NT projektus.

Įgyvendiname visą NT projekto ciklą: ieškome patrauklių investicinių galimybių, kuriame koncepciją, pritraukiame finansavimą, suburiame projektavimo ir statybos partnerius, koordinuojame projekto vystymą iki pat jo užbaigimo, esant poreikiui atliekame nuomininkų ir pirkėjų paieškos, pastato priežiūros bei administravimo funkcijas.

Svarbiausia kompanijos stiprybė – ilgametė patirtis NT srityje. Nuo bendrovės veiklos pradžios 2006 m. sėkmingai įgyvendinome daugiau nei dešimt NT projektų Lietuvoje bei užsienyje, skirtų mažmeninės prekybos, gamybos, transporto paslaugų ir kt. įmonių veiklai. Bendras NT objektų plotas – per 100.000 kvadratinių metrų, o investicijų vertė į juos viršijo 100 mln. eurų.

Vystomiems NT objektams visuomet keliame 3 esminius reikalavimus. Jie turi būti:

- patrauklią grąžą atnešanti investicija.
- kokybiška darbo ar kitos paskirties erdvė klientams (nuomininkams ir pirkėjams);
- integrali patogaus, šiuolaikiško miesto dalis gyventojams.

Vizija ir misija

„Capital City Group“ veiklai keliame ambicingus tikslus. Mūsų vizija – tapti profesionaliausia atvira investuotojams NT projektų vystymo bendrove Lietuvoje.

Šio strateginio tikslo sieksime keldami aukščiausius kokybės standartus sau ir įgyvendindami „Capital City Group“ misiją: kurti vertę investuotojams, klientams, darbuotojams bei bendruomenėms.

Investuotojams esame patikimas partneris, užtikrinantis patrauklią investicijų grąžą ir skaidrų, aiškų, jokių rūpesčių nekeliantį bendradarbiavimą.

Klientams – mūsų NT pirkėjams ir nuomininkams – suteikiame galimybę dirbti bei vykdyti veiklą aukščiausios klasės objektuose, kur apgalvota kiekviena detalė.

Darbuotojams padedame pritaikyti jų žinias, patirtį, realizuoti profesines ambicijas ir augti kartu su įmone.

Bendruomenėms, kuriose veikiame, esame atsakingas narys, galvojantis ne tik apie pelną, bet ir ilgalaikius savo darbo rezultatus – kad kiekvienas mūsų NT objektas būtų vertinamas ir po daugelio metų.

Vertybės

„Capital City Group“ viziją ir misiją padeda įgyvendinti 4 svarbiausios vertybės, kurias išgryninome drauge su komanda ir vadovaujamės kasdieninėje veikloje. Jos atspindi mūsų požiūrį į darbą, bendravimą, padeda priimti sprendimus ir siekti užsibrėžtų tikslų.

- Vieninga komanda
Vieninga, ryžtinga, drąsi, visuomet bendro tikslo siekianti komanda yra didžiausia „Capital City Group“ stiprybė. Vertiname kiekvieną komandos narį, o bendravimą įmonės viduje grindžiame tarpusavio pagarba ir reiklumu.

- Išmintingi sprendimai
Kiekvieną – tiek strateginį, tiek taktinį – sprendimą priimame tik gerai įsigilinę į situaciją ir įvertinę visas aplinkybes. Išmintingas sprendimas mums yra toks, kuris užtikrina geriausią rezultatą ir efektyviausią kelią tikslo link.

- Kryptingas veržlumas
Savo darbe visuomet matome galutinį tikslą ir jo siekiame. Tą darome veikdami ryžtingai ir kryptingai, o iš savo komandos narių tikimės iniciatyvumo ir veržlumo, kad bet kokie iššūkiai kelyje į tikslą būtų greitai išsprendžiami.

- Ilgalaikė perspektyva
Investuodami į projektus, kurie tampa miestų dalimi ilgam, privalome turėti ilgalaikę viziją. Todėl vystydami NT objektus keliame aukštus reikalavimus kokybei ir socialinei atsakomybei – siekiame, kad jie būtų vertinami net ir po daugelio metų. Esame įsitikinę, kad toks požiūris – brandaus, tvaraus, ilgalaikio verslo pagrindas.

Socialinė atsakomybė

„Capital City Group“ siekia kurti vertę, ne tik įmonei, investuotojams, partneriams, bet ir visuomenei. Pritariame Henrio Fordo pasakytai minčiai, kad „Verslas, kuriantis tik pinigus, yra blogas verslas“, todėl savo veikloje vadovaujamės socialiai atsakingo verslo principais ir vertybėmis.

Tikime, kad kiekvienas verslas pagal galimybes turi prisidėti gerais darbais prie visuomenės gerovės didinimo ir egzistuojančių problemų sprendimo. „Capital City Group“ pasirinkta socialinės atsakomybės kryptis yra paremta įmonės komandos – vadovų ir darbuotojų – asmeninėmis vertybėmis ir prioritetais.

Viena iš mūsų vertybių – ilgalaikė perspektyva: tai siekis veikti taip, kad darbo rezultatai išliktų prasmingi net po daugelio metų.

Su tuo susijusi ir pagrindinė mūsų socialinės atsakomybės veikla – padėti vaikams iš sunkiai besiverčiančių daugiavaikių šeimų turėti tokias pačias galimybes augti, mokytis, būti laimingiems kaip ir kiti jų bendraamžiai. Tiek materialine pagalba, tiek kitais būdais stengiamės palengvinti jų buitį, pagerinti gyvenimo sąlygas, suteikti galimybę mokytis ir tobulėti.